Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 2 din 3
123 
 
Vezi primul necitit
 
07-09-2023,22:58
#11
OVIDIU_JME Data inregistrarii: 25/04/2013 Mesaje: 14 Online
eroare conexiune - GAME OVER
 
 
Citat de la rohfff:

Daca ar fi fost gata site ul, cu siguranta n am mai fi avut posibilitatea de a scrie aici asa ca...putina rabdare.

Cred ca   cam asta a fost , deacum cautam  alte jocuri

 
09-09-2023,10:13
#12
rohfff Data inregistrarii: 23/07/2014 Mesaje: 17 Offline
 
 
Citat de la amne_70:

avem rabdare 

Rabdarea..cea mai de pret calitate a omului! Sau cel putin asa ar trebui sa fie. Nu degeaba se spune ca timpul le rezolva pe toate.

 
09-09-2023,10:19
#13
rohfff Data inregistrarii: 23/07/2014 Mesaje: 17 Offline
 
 
Citat de la OVIDIU_JME:

Cred ca   cam asta a fost , deacum cautam  alte jocuri

Fii si tu mai optimist! De dragul la mana trista (un prieten de al meu mai dedemult) eu dau pe afara de optimist.

 
09-09-2023,18:30
#14
Thin_Duke Data inregistrarii: 28/02/2015 Mesaje: 20 Online
Nu se stie cand sau daca se va remedia
 
 

Deoarece observ anunturile escrocului ala cu bani falsi. Sunt postate de ceva vreme si n-au fost date jos. Asta denota ca adminul nu prea mai viziteaza site ul.  Speram sa revina, multi dintre noi ne-am obisnuit aici.

 
10-09-2023,07:46
#15
rohfff Data inregistrarii: 23/07/2014 Mesaje: 17 Offline
 
 
Citat de la Thin_Duke:

Deoarece observ anunturile escrocului ala cu bani falsi. Sunt postate de ceva vreme si n-au fost date jos. Asta denota ca adminul nu prea mai viziteaza site ul.  Speram sa revina, multi dintre noi ne-am obisnuit aici.

La revenire sunt doua variante...ori...ori. Sa speram ca pana la urma va fi sa fie varianta agreata de majoritatea. In caz ca nu...se stie...orice inceput are si un sfarsit iar un sfarsit, cu siguranta va fi un nou inceput. In caz ca nu va mai fi sa fie...urez tuturo jucatorilor bafta multa iar ptr TOTI cei ce i am cunoscut...ma bucur ca v am cunoscut. Cu siguranta o sa mi fie dor de fiecare in parte.

 
10-09-2023,21:21
#16
_end_lessly_ Data inregistrarii: 09/11/2021 Mesaje: 4 Online
sms
 
 
Citat de la rohfff:

La revenire sunt doua variante...ori...ori. Sa speram ca pana la urma va fi sa fie varianta agreata de majoritatea. In caz ca nu...se stie...orice inceput are si un sfarsit iar un sfarsit, cu siguranta va fi un nou inceput. In caz ca nu va mai fi sa fie...urez tuturo jucatorilor bafta multa iar ptr TOTI cei ce i am cunoscut...ma bucur ca v am cunoscut. Cu siguranta o sa mi fie dor de fiecare in parte.

Cra , Cra si spala varza , doi  papitoi care ar  fface si ar spune orice  sa decada un jucator !Sa va pis in cur de zdrente !

 
11-09-2023,14:51
#17
Thin_Duke Data inregistrarii: 28/02/2015 Mesaje: 20 Online
S-a remediat sis
 
 
Citat de la _Kristine_:

Cred ca este gata

 
11-09-2023,14:55
#18
Thin_Duke Data inregistrarii: 28/02/2015 Mesaje: 20 Online
Esti o stricaiune de om
 
 
Citat de la _end_lessly_:

Cra , Cra si spala varza , doi  papitoi care ar  fface si ar spune orice  sa decada un jucator !Sa va pis in cur de zdrente !

Periculos , ranchiunos, pandar etc. Mereu te dai de gol cu limbajul .
Am ajutat multa lume pe acest forum spre deosebire de tine, din cate am vazut si acel ,cra cra" a intins o mana unora. Tu doar injuri, dezbini , bagi strambe. Multa sanatate (mai ales la cap) iti doresc, poate reusesti sa te reinventezi si tu.

 
12-09-2023,16:04
#19
rohfff Data inregistrarii: 23/07/2014 Mesaje: 17 Offline
 
 
Citat de la Thin_Duke:

Periculos , ranchiunos, pandar etc. Mereu te dai de gol cu limbajul .
Am ajutat multa lume pe acest forum spre deosebire de tine, din cate am vazut si acel ,cra cra" a intins o mana unora. Tu doar injuri, dezbini , bagi strambe. Multa sanatate (mai ales la cap) iti doresc, poate reusesti sa te reinventezi si tu.

Intelege l! A fost destul de rea mama natura cu el. Noi sa cautam sa i mai alinam din dureri. Am eu grija de asta...promit!

 
12-09-2023,16:28
#20
rohfff Data inregistrarii: 23/07/2014 Mesaje: 17 Offline
 
 
Citat de la _end_lessly_:

Cra , Cra si spala varza , doi  papitoi care ar  fface si ar spune orice  sa decada un jucator !Sa va pis in cur de zdrente !

Wow...cata poezie zace in tine!!! ..sa decada un jucator...profundule...Poti sa mergi normal?...sa nu arati ca si cum ti ar fi trecut porcul printre picioare cu tot cu balot in gura?!!!

 
Pagina 2 din 3
123