Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 3 din 3
123 
 
Vezi primul necitit
 
17-09-2023,10:37
#21
rohfff Data inregistrarii: 23/07/2014 Mesaje: 17 Offline
 
 
Citat de la _end_lessly_:

Cra , Cra si spala varza , doi  papitoi care ar  fface si ar spune orice  sa decada un jucator !Sa va pis in cur de zdrente !

Kuzum Am jucat corect in asa fel sa nu deranjez pe nimeni cu nimic ... am fost clonat ... am fost hartuit ... am fost provocat pttr a arata si latura negativa a mea , dar prietenia ...decenta ...onoarea ...credinta nu au nici o iinsemnatate ,multi de aici nu le folosesc iar altii nu le cunosc ...Am invatat valoarea reciprocitatii , lectie ptr care mi-au trebuit ani ptr a o retine fundamental! (_end_lessly_)...discurs al unui geniu neinteles...sau de ocupant al vre unui azil neautorizat.

 
19-09-2023,19:11
#22
rohfff Data inregistrarii: 23/07/2014 Mesaje: 17 Offline
 
 
Citat de la Thin_Duke:

Periculos , ranchiunos, pandar etc. Mereu te dai de gol cu limbajul .
Am ajutat multa lume pe acest forum spre deosebire de tine, din cate am vazut si acel ,cra cra" a intins o mana unora. Tu doar injuri, dezbini , bagi strambe. Multa sanatate (mai ales la cap) iti doresc, poate reusesti sa te reinventezi si tu.

Periculos o laie! Daca si asta mai e periculos....Asta nu i periculos...e vai mama lui.

 
20-09-2023,23:37
#23
_end_lessly_ Data inregistrarii: 09/11/2021 Mesaje: 4 Online
 
 
Citat de la rohfff:

Kuzum Am jucat corect in asa fel sa nu deranjez pe nimeni cu nimic ... am fost clonat ... am fost hartuit ... am fost provocat pttr a arata si latura negativa a mea , dar prietenia ...decenta ...onoarea ...credinta nu au nici o iinsemnatate ,multi de aici nu le folosesc iar altii nu le cunosc ...Am invatat valoarea reciprocitatii , lectie ptr care mi-au trebuit ani ptr a o retine fundamental! (_end_lessly_)...discurs al unui geniu neinteles...sau de ocupant al vre unui azil neautorizat.

Nu e o rusine sa fi nebun ..E o rusine sa  te dai prieten dar sa fi un  barfitor un  ipocrit si fals ! Daca statusurile  mele ti se potrivesc .. poarta -le cra , cra  !Esti la fel ca spala varza , prieteni de ocazie !

 
20-09-2023,23:46
#24
_end_lessly_ Data inregistrarii: 09/11/2021 Mesaje: 4 Online
 
 
Citat de la rohfff:

Kuzum Am jucat corect in asa fel sa nu deranjez pe nimeni cu nimic ... am fost clonat ... am fost hartuit ... am fost provocat pttr a arata si latura negativa a mea , dar prietenia ...decenta ...onoarea ...credinta nu au nici o iinsemnatate ,multi de aici nu le folosesc iar altii nu le cunosc ...Am invatat valoarea reciprocitatii , lectie ptr care mi-au trebuit ani ptr a o retine fundamental! (_end_lessly_)...discurs al unui geniu neinteles...sau de ocupant al vre unui azil neautorizat.

In spatele unui nebun , stau gunoaiele care nu au reusit sa il distruga !! Chiar si ignorat tu  incerci . sms!

 
22-09-2023,17:06
#25
rohfff Data inregistrarii: 23/07/2014 Mesaje: 17 Offline
 
 

Nu e o rusine sa fi nebun ..E o rusine sa  te dai prieten dar sa fi un  barfitor un  ipocrit si fals ! Daca statusurile  mele ti se potrivesc .. poarta -le cra , cra  !Esti la fel ca spala varza , prieteni de ocazie !...In spatele unui nebun , stau gunoaiele care nu au reusit sa il distruga !! Chiar si ignorat tu  incerci . sms! In ambele raspunsuri folosesti un cuvant cu care esti familiarizat demult...ghici care? si nu uita..ptr ceea ce esti tu astazi, imi esti dator vandut chiar daca mi iau comisionul de la farmaciile de unde te aprovizionezi.ma rog la D zeu s o duci asa mult si bine..e singura mea sansa s ajung in top forbes! De pe net luata!

 
Pagina 3 din 3
123